تبلیغات
آموزش دوتا - آموزش هیروی traxex
آموزش دوتا

آموزش هیروی traxex

سه شنبه 15 اسفند 1391

هیروی TRAXEX یکی از برترین هیروهای Agility در بازی دوتا هستش که به اتک اسپید بالا و همچنین اتک بالای خودش معروف هستش ، به خاطر دو Skill ی که داره و به اتک خودش اضافه میکنه یکی از برترین اتکرهای دوتا شناخته شده .
یادتون باشه بازی کردن با هر هیرویی در دوتا احتیاج به رفلکس بسیار بالایی داره ، یعنی اینکه ما بتونیم به سرعت و با دقت از Skill های هیروها استفاده کنیم و همچنین بتونیم تو مپ با دقت و به سرعت حرکت کنیم ، هیروی TRAXEX هیرویی هست که زیاد به رفلکس بالایی احتیاج نداره و فقط در مورد Silence کردن هیروها باید سرعت خوبی داشته باشیم که یکی از بهترین ویژگی های این هیرو محسوب میشه ، همچنین موقع حرکت در مپ و اتک دادن باید دقت بالایی داشته باشیم ، چه موقع حمله و چه موقع دفاع و بعضی موقع ها هم پیچوندن
برای آموزش روی ادامه مطلب کلیک کنید.

قبل از هرچیز مشخصات این هیرو رو طبق تغییرات آخرین مپ براتون اوردم :

17+1.9


26+1.915+1.4


Damage=44-55 Armor=3 Movespeed=300 Attack range=625

تقریبا مشخصات این هیرو در اول بازی متوسط هست و اتک و آرمو نسبتا خوبی داره ، ولی اتک رنج اون ، ویژگی بسیار خوبی براش هست که میتونه اول بازی هر هیرویی رو اذیت کنه ، Sniper هم همینطوره ...
قبل از گفتن هرچیز به توضیح مختصری در مورد Skill های این هیرو چند خطی براتون میگم :


SKILL 1 : Frost Arrowsاین ویژگی هیروی TRAXEX یکی از برترین ویژگی هاش هستش که میتونه به وسیله اون بدون اینکه قدرت اتکش کم بشه ، اتک اسپید و سرعت حرکت دشمن رو کم کنه و به این وسیله میتونه خوب دنبال حریفش بیفته . این Skill با هر اتک به روی دشمن از 5 تا 20 درصد اتک اسپید دشمن رو کاهش میده و از سطح 1 تا سطح 4 این Skill به ترتیب 11% ، 24% ، 37% و 50% سرعت حرکت دشمن رو کاهش میده که یک قدرت ماورا در این هیرو محسوب میشه ، با هر اتک فقط 12تا مانا این هیرو استفاده میکنه ، بنابراین هیرویی هست که خیلی به مانا احتیاج نداره و یه وقت الکی واسش آیتم مربوط به Intellها رو براش نبندید . این کاهش سرعت حرکت بر روی دشمن به مدت 1.5 ثانیه باقی میمونه ، پس سعی کنین اتک اسپید این هیرو رو بالا ببرین تا بتونین خوب دنبالش برین . یک ویژگی دیگری که این مهارت TRAXEX دارد اینه که بدون Cooldown هستش ، بنابراین شما میتونین به طور متوالی ازش استفاده کنین . نکته آخر هم اینکه با کلید R روی کیبورد کار میکنه ، معمولا حرفه ای ها با تک اتک دادن با این مهارت TRAXEX بدجوری هیروی دشمن رو اذیت میکنن که این کار فقط با کیبورد ممکنه که با کلید R بتونین خوب هیرو رو اذیت کنین ، مخصوصا اول بازی . در اول بازی یادتون باشه وقتی از این مهارت TRAXEX استفاده کنین که جزو 3 نفر حمله کننده اول بازی برای گرفتن First blood باشین ، حرفه ای میدونن که معمولا در بازی های جهانی 3 نفر روی یه هیرو اومده و اونا ناکار میکنن ، ولی یادتون باشه معمولا کسی این هیرو رو به عنوان این جور حمله ها انتخاب نمیکنه ، چون معمولا هیروهایی واسه این جور حمله ها انتخاب میشه که Skill خوبی داشته باشن و به درد بخور باشه ، مثل بش کردن ، یا Skilli که اتک بده و از این جور حرفا ، معمولا از این هیرو وقتی استفاده میکنن که هیروی طرف مقابل کم جون باشه ، مثل intell ها یا Agility ها . خلاصه استفاده کردن از این ویژگی هیرو جایگاه خاصی داره که باید با دقت ازش استفاده کرد ، مثلا وقتی دشمن جلوتون مثل برج زهرمار وایساده دیگه احتیاجی به روشن کردن این مهارت نیست ، شاید هواستون نباشه و مانا واسه Silence کردن هیرو نداشته باشین که اون موقع خاک تو سرتون میشه ، ولی موقع فرار کردن دشمن یادتون باشه یکی از واجبات این هیرو روشن کردن این Skill پرقدرتش هست که خیلی کمکتون میکنه . در ضمن یادتون هم باشه که این Skill یک ORB هستش و با آیتم های دیگه ای که ORB هست کار نمیکنه ....


SKILL 2 : Silenceبا استفاده از این ویژگی این هیرو میتونین از هیروی دشمن قابلیت Skill زدن رو بگیرین ، به ترتیب سطح 1 تا 4 این مهارت ، 3 ، 4 ، 5 و 6 ثانیه هیروی دشمن Silence میشه ، در هر بار استفاده از این Magic فقط 90 تا مانا استفاده میکنه و Cooldown اون 15 ثانیه هستش . یک نکته دیگر اینکه از رنج 900 شما میتونین هیروی دشمن رو Silence کنید . یادتون باشه این مهارت فقط میتونه Skill های طرف مقابل رو خنثی کنه و اگه توی آیتم های خودش آیتمی مثل Dagon یا Hex یا چیزای دیگه ای رو داشته باشه میتونه از اونا استفاده کنه ، در ضمن این آیتم میتونه کسایی رو که نامرئی میشن رو هم خنثی کنه و اونا رو آشکار کنه ، مثل Sand King وقتی با Skill اش غیب میشه و به اصطلاح دود راه میندازه شما میتونین با این مهارت اونو ظاهر کنین و یه جورایی حالشو بگیرین . نکته آخر اینکه این Skill با کلید E بر روی کیبورد استفاده میشه . یادتون باشه استفاده از این مهارت هیرو احتیاج به رفلکس بسیار بالایی داره و اگه حتی 1 ثانیه هم دیر کنین شاید بعدش نابود بشین ، چون TRAXEX بسیار آسیپ پذیر هستش و در اثر Skill های هیروهای دیگه خیلی زود کشته میشه ، ولی اگه بتونین درست از این مهارتش استفاده کنین و به موقع اونو روی حریف بندازین میتونین درجا پودرش کنین . خلاصه اینکه اگه این هیرو این مهارت رو نداشت فقط به اتکش بند میشد که یه ضعف در اون محسوب میشد ، پس سعی کنین روی همه هیرو ها از این اسکیل استفاده کنید ، چون حتی میبینید که یه بش هم کار شما رو خراب می کنه .

SKILL 3 : Trueshot Aura


این اسکیل به صورت خودکار هستش و هر کس که تا رنج 900 در اطراف شما باشه به ترتیب سطح 1 تا 4 ، 7% ، 14% ، 21% و 27% به اتک هیروهای دوست شما اضافه میشه ، البته هیروهایی که رنجر هستن و همچنین unitهای رنجر . این اسکیل برای افزایش اتک خیلی لازمه ، من خودم همیشه این اسکیل رو اول برای این هیرو میگیرم ، مگر اینکه شرایط خاصی وجود داشته باشه ، مثلا در اون حمله های 3 نفره که براتون توضیح دادم شما مورد حمله قرار بگیرین ، در اون صورت گرفتن اسکیل Silence واجب تره .

SKILL 6 : Marksmanshipاین اسکیل هیروی TRAXEX یک اسکیل خودکار منحصر به فرد برای این هیرو هستش که احتیاجی به مانا نداشته و به طور خودکار برای شما فعال است ، این هیرو به ترتیب از سطح 1 تا 3 به شما 15 ، 30 و 45 تا Agility و به دنبالش اتک میده که یک قدرت بی نظیر در این هیرو محسوب میشه .اما میرسیم به قسمت جذاب و مهم آموزش هیرو یعنی چگونگی استفاده از اسکیل ها و گرفتن آیتم ها و همچنین مواجه شدن با هیرو ها :
طریقه اسکیل گیری همونطور که گفتم و همچنین توضیح کوچکی که در قسمت توضیح اسکیل ها دادم به جو بازی بستگی داره ، البته فقط در مورد اسکیل اول . ولی یک ترتیب اسکیل گیری برای این هیرو از خودم براتون میذارم که به نظر خودم یه راه مناسب هستش . طریقه اسکیل گیری از راست به چپ هستش :


و ......

البته گفتم اگه مقابلتون یه هیروی Intell بود سعی کنید اول یه Silence بگیرید تا بتویند باهاش کنار بیاین .
در مورد آیتم بندی برای این هیرو باید بگم که باز به جو بازی بستگی داره ، در مورد Boot باید بگم که فقط دو نوع برای این هیرو مناسبه :
و
Power treads یا همون پا چوبی خودمون یه بوت مناسب برای این هیرو هستش که اتک اسپید اونو بالا میبره ، ولی اگه دیدین هیروهای سرعتی جلوتون قرار دارن و یا هیروهای تانک به خوبی میتونن از دستتون فرار کن از بوت دومی یعنی Phase boots استفاده کنین ، مزیتی که این بوت داره اتک بیشتر نسبت به بوت قبلیه .
البته در شروع بازی میتونین به چند نحو بازی رو شروع کنین .
یا
ولی سعی کنین در اوایل بازی حتما دوتا از داشته باشین که خیلی کمکتون میکنه ، بعد از اینها بوت پاور رو ، روی حالت Agility قرار بدین .
بعد از این ها حتما یه ماسک ببندید ، مخصوصا وقتی هیروهای تانک یا اتکر جلوتون هستن میتونین با روشن کردن این ماسک و افزایش اتک اسپید و سرعت حرکتتون دشمنو نابود کنین ، بعدا در آخر بازی اونو به و سپس به تبدیلش کنین که آخر بازی 100 نفر هم جلوتون بودن کم نیارین . بعد از ماسک میتونین سراغ بستن برین که به اتک TRAXEX وحشتناک کمک میکنه ، بعضی ها برای این هیرو مانتا هم میرن ، ولی من اینو زیاد صلاح نمیدونم ، مگر اینکه هیروهای قوی جلوتون باشن و احتیاج به سرعت حرکت بالایی داشته باشین ، چون میتونین با استفاده از این آیتم 3تا بشین کمک خوبی بهتون میکنه ، ولی به نظر من یه آیتم اضافه هستش ....
بعضی ها هم قبل از بستن این دو آیتم میرن سراغ Lothar’s Edge یا همون . این آیتم بسیار مفیدی برای این هیرو هستش ، ولی مواقعی این آیتم رو برید که جلوتون هیروهای تانک قوی باشه و بتونین از دستشون در برین ، یکی از کاربردهای دیگه این هیرو اینه که در حین اتک دادن ممکنه که دشمن شما بتونه از دستتون فرار کنه و شما میتونین با روشن کردن این آیتم سرعت خود رو زیاد کرده و بهش برسین . ولی در کل آیتمی هست که به نظر من آخر بازی فروخته بشه بهتره و آیتم های قشنگ تری میشه واسش بست .
آیتم بعدی که برای این هیرو یک آیتم واجب الوجود هستش آیتم Butterfly یا هستش . سعی کنین هر آیتمی که میخواین برای TRAXEX برین اینو فراموش نکنین ، چون بدون این آیتم هیچ جونی نداره ، قدرت میس اتکی که این آیتم میده و همچنین اتک اسپید و قدرت اتکشو میبره بالا یه آیتم اصلی واسه این هیرو محسوب میشه ، پس فراموشش نکنید .
یادتون باشه هیچ وقت رو واسه این هیرو نرین ، چون اگه قصدتون Slow کردن حریف باشه خود هیرو مهارت اینو داره که با تیرهای یخی خودش سرعت هیرو رو بیاره پایین ،اونم به صورت مداوم ، اگه خواستین این آیتم رو برین به جاش همون مانتا رو برین خیلی بهتره . پس هیچ وقت پولتونو واسش خرج نکنین .
بعد از همه اینها اگه خیلی قوی شده بودین میتونین آیتم ماورایی Divine رو براش برین که دیگه هیچ کس حریفش نشه ، البته باید خیلی هواستون باشه که از دستتون نره و Kill ندین ، گفتم اگه حس کردین خیلی قوی شدین برین سراغ این . اگه هم نه و شک کردین خیلی اوضاتون خرابه برین سراغ آیتم پرقدرت Monkey تا بتونه حسابی شما رو قوی کنه .
در کل من 2 ترکیب بستن آیتم برای این هیرو رو براتون اوردم که به نظر خودم مناسب ترین روش هستش :
: برای داشتن سرعت بیشتر این آیتم ها عالیه .
: اگه بتونین با این آیتم ها خوب با هیرو بازی کنین هیچ کس جلودارتون نیست . ولی باید خوب باهاش بازی کنین .
خوب اینم از آیتم های هیرو . حالا میریم سراغ هیروهای دوست و دشمن هیرو .
در این مورد باید بگه که همه هیروهای بازی خیلی میتونن به TRAXEX کمک کنند ، چون این هیرو فقط به اتکش بند هستش و حتی یک بش کوچولو هم خیلی میتونه کمکش کنه . حالا من اینجا چند تا هیرو که به بهترین نحو میتونن بهش کمک کنن رو بهتون میگم :

: به خاطر قدرت Slow کردن و اتک خوبی که داره میتونه یه دستیار خوب واسه TRAXEX محسوب بشه .
: این هم با اتک بالا و Slow کردن حریف با هر اتکش میتونه خوب کمکش کنه .
: این هم به همون علت خاصیت بالا .
: فقط کافیه از مجیک 1 خودش استفاده کنه ، بعد دیگه تقریبا دشمن پودر میشه :D
: فقط کافیه رو دشمن 6 کنه ، دیگه بعد بقیش با TRAXEX
گفتم تقریبا همه هیرو ها میتونن به TRAXEX کمک کنند ولی اینها قشنگترین ها بدون .
اما هیروهایی که TRAXEX رو بد اذیت می کنن :
: به خاطر میس اتک بالایی داره اگه بذارین شاخ بشه جلوش نمیتونین حتی اتک هم بدین .
: به خاطر اسکیل 6 هیرو هستش که در این صورت شما نمیبینیدش و بد شما رو اتک میده ، ولی اگه آخر بازی باشه میتونین حالشو بگیرین .
: نباید بذارین شاخ بشه وگرنه با چند اتک پودرتون میکنه .
: به خاطر میس اتک و اتک بالای خودش میتونه بد شما رو اذیت کنه .
: اگه به موقع نتونین Slience اش کنید با اسکیل 6 خودش میتونه شما رو بکشه .
و هیروهای دیگر .
یادتون باشه همه اینها بستگی به بازی خودتون داره ، اگه بتونین عالی بازی کنین هیچ کس جلودارتون نیست .
امیدوارم خوشتون اومده باشه .


where to buy cialis online
جمعه 16 آذر 1397 05:42 ق.ظ

Whoa a good deal of superb information.
import cialis buy brand cialis cheap generic cialis achat cialis en suisse order cialis from india tadalafilo cost of cialis cvs best generic drugs cialis compare prices cialis uk generic cialis soft gels
buy cials online
پنجشنبه 15 آذر 1397 10:31 ق.ظ

Perfectly voiced of course. .
40 mg cialis what if i take order a sample of cialis price cialis per pill cialis online prezzo di cialis in bulgaria chinese cialis 50 mg buying brand cialis online costo in farmacia cialis cialis efficacit cialis rezeptfrei sterreich
Cialis prices
چهارشنبه 14 آذر 1397 02:19 ب.ظ

You actually suggested it terrifically!
click here cialis daily uk walgreens price for cialis precios cialis peru generic cialis pill online safe site to buy cialis online discount cialis cialis without a doctor's prescription walgreens price for cialis rx cialis para comprar rx cialis para comprar
buy cialis no rx
چهارشنبه 14 آذر 1397 02:51 ق.ظ

This is nicely said! !
the best choice cialis woman wow cialis 20 walgreens price for cialis cuanto cuesta cialis yaho generic cialis 20mg uk dosagem ideal cialis cialis herbs cialis dose 30mg generic cialis pro generic cialis with dapoxetine
Cialis generic
سه شنبه 13 آذر 1397 03:47 ب.ظ

With thanks, Numerous postings!

200 cialis coupon prezzo cialis a buon mercato tadalafil 20 mg cialis billig acheter du cialis a geneve cialis dosage amounts cialis herbs buy cialis uk no prescription 5 mg cialis pharmacie en ligne cialis e hiv
cialis
سه شنبه 13 آذر 1397 04:24 ق.ظ

Amazing lots of amazing info!
we use it cialis online store cialis kaufen bankberweisung cialis australia org cialis pas cher paris cialis generisches kanada prix cialis once a da cialis herbs generic cialis cialis kaufen wo cialis manufacturer coupon
buy cialis delhi
دوشنبه 12 آذر 1397 04:15 ب.ظ

Incredible all kinds of wonderful data.
achat cialis en europe buy cialis cheap 10 mg side effects of cialis tadalafil cialis for sale south africa cialis kamagra levitra tadalafil venta cialis en espaa cialis prezzo in linea basso il cialis quanto costa
Cialis online
دوشنبه 12 آذر 1397 04:08 ق.ظ

You said it nicely.!
deutschland cialis online cialis kaufen wo how to purchase cialis on line buy cialis online cheapest price cialis wal mart pharmacy tarif cialis france cialis prices wow cialis 20 cialis soft tabs for sale buy cialis uk no prescription
Buy generic cialis
یکشنبه 11 آذر 1397 03:37 ب.ظ

Cheers! I appreciate it!
we choice free trial of cialis cialis daily reviews wow look it cialis mexico cialis online cialis generique cialis pills cialis cipla best buy enter site 20 mg cialis cost cialis 10mg prix pharmaci cialis free trial
Cialis pills
یکشنبه 11 آذر 1397 03:48 ق.ظ

Really loads of great information!
cialis qualitat cialis pills price each cialis 5 mg buy cialis kaufen cialis great britain prix cialis once a da canadian discount cialis buy cialis uk no prescription tadalafil where to buy cialis in ontario
buy cialis pills
شنبه 10 آذر 1397 04:16 ب.ظ

You explained that exceptionally well!
opinioni cialis generico cialis generisches kanada buy cheap cialis in uk cialis 20mg preis cf prezzo cialis a buon mercato does cialis cause gout we choice free trial of cialis cialis para que sirve cialis generique 5 mg cialis uk
Online cialis
شنبه 10 آذر 1397 03:24 ق.ظ

You revealed that perfectly!
generic cialis pro purchasing cialis on the internet buy cialis online nz interactions for cialis callus generic low dose cialis we like it cialis soft gel cialis savings card cialis 30 day sample cialis canadian drugs
Online cialis
جمعه 9 آذر 1397 04:09 ب.ظ

Many thanks. Excellent stuff.
wow cialis tadalafil 100mg cialis therapie cialis kaufen wo precios cialis peru click here cialis daily uk sublingual cialis online cialis 20 mg cost sialis cialis online cialis kamagra levitra
Cialis online
جمعه 9 آذر 1397 04:22 ق.ظ

Lovely posts. Thank you.
click now cialis from canada cialis online nederland cialis dose 30mg online prescriptions cialis cialis manufacturer coupon are there generic cialis cialis canadian drugs cialis 5 effetti collaterali click now buy cialis brand only now cialis 20 mg
Cialis canada
پنجشنبه 8 آذر 1397 05:00 ب.ظ

Really loads of awesome material!
cialis online deutschland cialis billig link for you cialis price cialis professional from usa cialis with 2 days delivery cialis tadalafil cialis generico online buying cialis on internet only here cialis pills cialis australian price
Online cialis
پنجشنبه 8 آذر 1397 05:04 ق.ظ

Fine forum posts. Thank you!
opinioni cialis generico cialis usa cost recommended site cialis kanada comprar cialis 10 espa241a cialis side effects dangers dosagem ideal cialis are there generic cialis cialis qualitat cialis vs viagra cialis with 2 days delivery
Cialis 20 mg
چهارشنبه 7 آذر 1397 04:32 ب.ظ

With thanks, Ample forum posts!

cialis 30 day trial coupon canadian drugs generic cialis cialis en mexico precio 200 cialis coupon cialis wir preise click now cialis from canada bulk cialis cialis in sconto cialis rezeptfrei sterreich cialis y deporte
Buy cialis online
چهارشنبه 7 آذر 1397 04:29 ق.ظ

Truly tons of excellent data.
we recommend cheapest cialis only best offers 100mg cialis cialis online holland cialis online how to buy cialis online usa cialis uk next day only here cialis pills cialis venta a domicilio cialis australia org cheap cialis
levitra prices
جمعه 20 مهر 1397 03:25 ق.ظ

Very well expressed genuinely. .
vardenafil buy levitra levitra generic levitra online buy levitra buy levitra online buy generic levitra buy levitra 20 mg levitra prices levitra 10 mg prezzo
buy generic cialis pills
سه شنبه 10 مهر 1397 03:49 ب.ظ

Whoa many of superb facts!
cost of cialis cvs cialis canada cialis dosage cialis for sale in europa brand cialis nl cialis wir preise cialis canada on line cialis 05 buy cialis online we like it cialis soft gel
buy cialis delhi
یکشنبه 8 مهر 1397 10:07 ق.ظ

Fantastic postings. Appreciate it!
cialis therapie cialis cuantos mg hay cialis from canada we use it 50 mg cialis dose brand cialis nl online cialis tadalafil 5mg tadalafil 20 mg tadalafil 10 mg acheter cialis meilleur pri
canadian pharmaceuticals online
شنبه 31 شهریور 1397 11:36 ب.ظ

Fantastic posts, Regards.
drugs for sale in uk canadian government approved pharmacies canadianpharmacyusa24h is it legal canadian prescription drugstore canada pharmaceuticals online canadian pharmacy viagra order canadian prescriptions online northwest pharmacy canada trusted pharmacy canada canadian viagra
http://cialisyoues.com/
سه شنبه 27 شهریور 1397 08:11 ب.ظ

Kudos! I enjoy it!
il cialis quanto costa online prescriptions cialis generic cialis in vietnam buy online cialis 5mg cialis online deutschland prices on cialis 10 mg cialis 20 mg cut in half cialis efficacit cialis 100 mg 30 tablet cialis 5mg
http://viagraessale.com/
پنجشنبه 15 شهریور 1397 10:47 ق.ظ

You actually revealed this adequately.
link for you cialis price sialis cialis free trial cialis flussig cialis australia org cialis rckenschmerzen cialis 30 day sample free generic cialis rezeptfrei cialis apotheke cialis tadalafil online
canadianpharmacytousa.com
چهارشنبه 14 شهریور 1397 02:16 ق.ظ

Thanks. A good amount of info.

candida viagra canadian drugs order canadian prescriptions online canada viagra best canadian mail order pharmacies best canadian pharmacies online canadian pharmacy world northwest pharmacy canada drugs for sale deep web canada viagra
cheap viagra online usa
سه شنبه 13 شهریور 1397 07:09 ق.ظ

You actually reported that really well!
sildenafil uk buy buy viagra online without prescription uk viagra cheap online uk where can i buy sildenafil online buy viagra without consultation cheap generic viagra online buy herbal viagra how to get viagra cheap buy viagra online next day delivery where can i buy sildenafil online
Cialis canada
دوشنبه 12 شهریور 1397 10:47 ب.ظ

Regards. Numerous knowledge.

cialis baratos compran uk cialis prices when can i take another cialis free cialis cialis billig cialis online deutschland cialis 5mg deutschland cialis online cialis patent expiration cialis cost
buycialisonla.com
دوشنبه 12 شهریور 1397 05:38 ق.ظ

You expressed it effectively.
buying brand cialis online price cialis best tadalafil 5mg cialis from canada we choice free trial of cialis cialis with 2 days delivery viagra vs cialis vs levitra tadalafil 5mg tadalafil tablets buying brand cialis online
http://cialisda.com/
یکشنبه 11 شهریور 1397 02:56 ب.ظ

Very good posts. Thanks a lot!
cialis 20 mg online prescriptions cialis ou trouver cialis sur le net cialis patent expiration cialis generico en mexico callus look here cialis order on line cialis y deporte we choice free trial of cialis cialis name brand cheap
cheap levitra
سه شنبه 23 مرداد 1397 04:17 ق.ظ

Thank you! An abundance of data!

order viagra online no prescription sildenafil prices uk buy viagra without prescription online buy cheap viagra online without prescription buy viagra cheapest buy viagra from india viagra online cheapest viagra online buy now viagra vigra
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30


فهرست وبلاگ

آرشیو

نویسندگان

نظرسنجی

  با وبلاگم حال کردی؟؟

آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :

جستجو

آخرین پستها

اَبر برچسبهاکد کج شدن تصاویر

هدایت به بالا

کد هدایت به بالا

دریافت کد ابزار آنلاین
بلاگ گروه مترجمین ایران زمین
محبوب کن - فیس نما